Підбиття підсумків роботи у міжнародному проекті Wenet в Києві.

В період з 3 по 6 жовтня 2011 р. в Національному транспортному університеті відбувся координаційний семінар міжнародного освітнього проекту "Мережа електронного дистанційного навчання для підвищення кваліфікації в сфері туризму (Білорусь, Україна і Грузія)" Wenet. У семінарі взяли участь координатори та представники вищих навчальних закладів України, Грузії та Білорусі, які є членами Консорціуму проекту.

 

 

 

Основною темою зустрічі було покращення якості та ефективності дистанційної освіти з метою підвищення кваліфікації фахівців туристичної галузі, а також відповідність навчального процесу в Україні, Білорусії, Грузії європейським стандартам.

 

  

Із привітальним словом виступив координатор проекту від України ректор Дмитриченко Микола Федорович, який гостинно зустрічав учасників координаційної зустрічі в новому залі для проведення Вчених Рад і конференцій НТУ.

 

 

В рамках координаційної семінару обговорювалися проблеми та шляхи їх вирішення, пов'язані з проведенням Євро 2012 в Україні, розглядалися тенденції розвитку туризму та професійної підготовки кадрів в сфері туризму.

 

 

Під час семінару на базі комп'ютерних класів НТУ працювали шість воркшопів, на яких розробники в режимі on-lіne демонстрували підготовлені дистанційні курси для підвищення кваліфікації в сфері туризму.

 

 

Від західноєвропейських партнерів експертами з оцінки якості та змістовності курсів виступали професори з Університету Падерборна, (Німеччина), Економічного університету, м. Відень, (Австрія), Університету ім. Матея Бела, Банська Бистриця, (Словенія), Європейської Академії, м. Бозен, (Італія) та Академії професійної освіти, м. Равенсбург, (Німеччина).

 

 

Директор Темпус-Офісу в Україні Світлана Шитікова у своїй доповіді приділила увагу питанню оцінки якості ТЕМПУС проектів та подальшому впровадженню їх результатів. Було відзначено, що завдяки розвитку туристичної дистанційної мережі освіти між Україною, Білоруссю та Грузією планується інтенсивно проводити професійний обмін між університетами-партнерами, який в результаті приведе до підвищення якості професійної підготовки у сфері туристичної освіти і сприятиме співпраці між країнами у напрямку розвитку туризму. Створення національного електронного навчання, (дистанційного навчання) в Україні дозволить підготувати набагато ширше коло фахівців і керівників в українській туристичній індустрії з різних регіонів.

 

 

 

Презентації

 

  1. Basic points and aspects of quality management of courses of improvement of qualification on bases E-Learning

  2. Відправні пункти та аспекти управління якістю курсів підвищення кваліфікації

    на основі E-Learning

  3. Забезпечення якості проектів Tempus

  4. Культурний туризм
  5. Туристичний розвиток і використання потенціалу національних парків та інших особливо захищених природних територій

  6. Створення мережі віддаленого одужання професійного вміння (Електронне вивчення) для експертів туристичного відділення

  7. Менеджмент турбюро й організаторів подорожей

  8. Результати