Координаційний семінар в Грузії.

У період з 24 по 31 травня 2011 року в рамках проекту "Мережа електронного дистанційного навчання для підвищення кваліфікації в сфері туризму (Білорусь, Україна і Грузія)" Wenet відбувся координаційний семінар в Тбілісі (Грузія).

 

 

У семінарі взяли участь представники всіх європейських університетів і університетів Білорусі, України та Грузії, які входять в консорціум проекту. Від НТУ делегацію очолив ректор Дмитриченко М.Ф.

 

 

 

Під час координаційної зустрічі були надані звіти щодо стану проектної роботи в країнах-партнерах. Звіт від України, в якому представлені результати роботи за останній рік дев'яти українських університетів з різних регіонів країни, доповів перший проректор, проректор з наукової роботи Дмитрієв М.М.

 

Національний транспортний університет відповідальний за створення і роботу українського національного порталу. Директор ІЗДН Андрусенко С.І.представив український національний портал для дистанційної освіти, який працює в актуалізованому режимі. На порталі постійно оновлюється інформація щодо заходів та подій, є посилання на портали Білорусії та Грузії, які надає можливість створити єдину дистанційну мережу для підвищення кваліфікації в сфері туризму. З метою активізації поширення результатів проекту та для інформування потенційних слухачів на порталі розміщені анотації курсів.

 

В рамках координаційної семінару були проведені виїзні засідання в Батумі на базі Батумській державної морської академії та в Кутаїсі на базі Кутаїського університету права та економіки. Учасників семінару ознайомили з проблемами наукових досліджень туризму та туристичної освіти в Грузії, маркетингом різноманітних напрямків туризму, станом розвитку туристичної галузі.

 

 

В рамках координаційної зустрічі були підписані договори про співпрацю між Національним транспортним університетом та наступними університетами Грузії: Батумської державної морської академією (м. Батумі); Грузинським авіаційним університетом (м. Тбілісі); Тбіліським державним університетом імені Івана Джавахішвілі (м. Тбілісі) і Кутаїський університетом права та економіки (м. Кутаїсі).

 

Заступник декана факультету економіки, менеджменту і права Бакуліч О.О.